meet the founder:

Müge Aydın

Tüm ürünlerimizde sürdürülebilirliği destekliyor, plastik kullanımını azaltıyor, evreni ve doğayı koruyoruz. Kendine yarattığın birkaç anıda bize de yer vermek istersen her zaman buradayız. 

Sipariş İptali ve İade

Sipariş kargoya verilmeden iptal işlemi gerçekleştirebilir, ancak siparişiniz kargoya verildikten sonra işleme alınmış olduğundan iptal işlemi gerçekleştirilemeyecektir. 
Siparişinizi iptal ya da iade etmek için info@boldandgoodly.com üzerinden "İPTAL" ya da ''İADE'' konu başlığı ile bize ulaşabilirsiniz. Kişiselleştirilen ürünlerde iade ya da iptal yapılamamaktadır. 
Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra 7 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Satın alınmış tüm ürünlerde ambalajların açılmamış, ürünlerin hiçbir şekilde kullanılmamış/denenmemiş ve teslim edildiği şekilde olması halinde cayma hakkına konu edilebilir. Yalnızca giyim ürünlerinde alıcı ürünü teslim aldıktan sonra 7 gün içerisinde değişim talebinde bulunabilir. 385 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için alıcının ürün ile birlikte teslim edilen fatura ile birlikte ürünü Çamlık Mh. Tütün Sk. No:29 D:6 Ümraniye İstanbul adresine göndermesi gerekmektedir. Cayma hakkı süresi alıcının siparişin teslim edildiği günden itibaren başlar. Değişim talep edilen ya da iade edilen ürün veya ürünlerin geri gönderim ve tüm kargo bedelleri alıcıya aittir.